Restaurants

Samsunlu Kardeşler Pide

Girne Caddesi, 34758 Atasehir/Istanbul, Turkey

4.5 37 Google reviews

Photos

Frequently asked questions

Where is Samsunlu Kardeşler Pide located?

The address of Samsunlu Kardeşler Pide is 51/A, Atatürk, Girne Cd, 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye.

What is the phone number of Samsunlu Kardeşler Pide?

You can contact Samsunlu Kardeşler Pide at (0216) 455 38 96.

What are the opening hours of Samsunlu Kardeşler Pide?

Opening hours for Samsunlu Kardeşler Pide: Pazartesi: 09:00–22:30; Salı: 09:00–22:30; Çarşamba: 09:00–22:30; Perşembe: 09:00–22:30; Cuma: 09:00–22:30; Cumartesi: 09:00–22:30; Pazar: 09:00–22:30

Which sector does Samsunlu Kardeşler Pide belong to?

Samsunlu Kardeşler Pide is listed under Restaurants.

Reviews

No approved reviews yet.

Write a review

Reviews are moderated before publication.

Nearby businesses

Q&A

No approved questions yet.

Ask a question

Questions are moderated before publication.

Top Google reviews

4.5 37
  • Ayça B**** bir yıl önce

    Bir samsunlu olarak söylüyorum muhteşem istanbulda yediğim en iyi samsun pidesiydi

  • Veysel A**** bir yıl önce

    Lezzet hiç bi zaman değişmiyor kesinlikle tavsiye ediyorum ve yeni adresi ile güzel bi atmosfer sağlamakta

  • Işıl I**** 4 yıl önce

    Kıymalı kaşarlı ve tavuklı mantarlı pideleri çok güzel yıllardır severek sipariş veriyoruz. Kalite ve lezzet 10/ 10

  • Bekir Ç**** 5 yıl önce

    Ataşehirdeki en iyi pideyi yapan yer. Net geçerim.
    Notları okur dikkate alırlar hızlı teslim ederler. Not: samsunluyum.