Commerce

Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe

Büyük Saray Meydanı Caddesi No:6, 34104 Fatih/İstanbul, Türkiye

4,4 1 783 avis Google

Photos

Questions fréquentes

Où se trouve Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe ?

L’adresse de Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe est : Şehremini, Büyük Saray Meydanı Cd. No:6, 34104 Fatih/İstanbul, Türkiye

Quel est le numéro de téléphone de Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe ?

Vous pouvez contacter Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe au (0212) 530 85 21.

Quels sont les horaires de Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe ?

Horaires de Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe : Pazartesi: 05:30–00:00; Salı: 05:30–00:00; Çarşamba: 05:30–00:00; Perşembe: 05:30–00:00; Cuma: 05:30–00:00; Cumartesi: 05:30–00:00; Pazar: 05:30–00:00

Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe a-t-il un site web ?

Le site web de Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe est : http://www.salihozkanpastacikolata.com/

Dans quel secteur exerce Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe ?

Salih Özkan Pasta Çikolata Kafe est répertorié dans la catégorie Commerce.

Avis

Aucun avis approuvé pour le moment.

Écrire un avis

Les avis sont modérés avant publication.

À proximité

Questions & réponses

Aucune question approuvée pour le moment.

Poser une question

Les questions sont modérées avant publication.

Avis Google positifs

4,4 1 783
  • Busenur E**** bir ay önce

    İlk olarak vitrinleri ve ürünleriyle göze hitap eden bir yer.
    Aldığımız her şey oldukça taze ve lezzetliydi. Ürünlerin özenle hazırlandığı hissediliyor.

    Kısa bir mola verip tatlı ya da unlu mamul almak için tercih edilebilir.
    Emeği geçen herkesin eline sağlık. 😊🍰🥐

  • Ayten D**** 7 ay önce

    Fatih de sokak arasında karşınıza çıkan bir vaha gibi. Benim gibi tatlıyı seviyorsanız çıldırırsınız. Herşeyden yemek ister mi insan. Bir çokk pastanede göremediğim tatlar var. Mesela ilk defa mekik keki burda denemek nasip oldu. Mekan güzel, tatlar güzel, hizmette de bi sıkıntı yaşamadım. Yine Fatihe gittiğimde yine buraya giderim dediğim yerlerden oldu.

  • Ahmet D**** 7 ay önce

    İçerinin neden kalabalık olduğunu girince anlıyorsunuz. Hem oturma bölümleri kalabalıktı hem kasa bölümünde paket sipariş alan birçok kişi vardı. Bu durumu görünce burayı tercih ettim.
    Bir kere çeşit çok fazla, kahvaltı pasta, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler hepsi var. Biz resimdeki tatlıları denedik gayet kaliteli ve güzeldi. Trileçe devasa boydaydı, resimden belli olur. Sahlep in mutlaka denenmesini tavsiye ederim. Ünlü maraş markasının sahlepine en yakın hatta aynısını burada içtim. Çok güzeldi.
    Hizmet gayet güzel ve güzel. Fiyatlar da sahlep 125, trileçe 145, çay 40 lira (Aralık 2025)