Restaurants

Brand Burger Ataşehir

Namık Kemal Caddesi No:21, 34000 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

5,0 24 Google-reviews

Veelgestelde vragen

Waar is Brand Burger Ataşehir gevestigd?

Het adres van Brand Burger Ataşehir is: Atatürk, Namık Kemal Cd. no:21, 34000 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Wat is het telefoonnummer van Brand Burger Ataşehir?

U kunt Brand Burger Ataşehir bereiken via (0216) 275 62 95.

Wat zijn de openingstijden van Brand Burger Ataşehir?

Openingstijden van Brand Burger Ataşehir: Pazartesi: 11:00–03:00; Salı: 11:00–03:00; Çarşamba: 11:00–03:00; Perşembe: 11:00–03:00; Cuma: 11:00–03:00; Cumartesi: 11:00–03:00; Pazar: 11:00–03:00

Heeft Brand Burger Ataşehir een website?

De website van Brand Burger Ataşehir is: https://siparis.brandburger.com.tr/

In welke sector is Brand Burger Ataşehir actief?

Brand Burger Ataşehir staat vermeld onder Restaurants.

Reviews

Nog geen goedgekeurde reviews.

Schrijf een review

Reviews worden vóór publicatie gemodereerd.

In de buurt

Vraag & antwoord

Nog geen goedgekeurde vragen.

Stel een vraag

Vragen worden vóór publicatie gemodereerd.

Positieve Google-reviews

5,0 24
  • Alp Y**** 2 hafta önce

    Lezzet olarak zaten kendini kanıtlamış bir işletme yeni açılmasına rağmen oldukça hızlı ve sıcakkanlı hizmet anlayışı var. Her hafta düzenli olarak gelmeye çalışıyorum.

  • Berk Ö**** 2 hafta önce

    Tadı gayet lezzetli kesinlikle denenmesi ve müdavimi olunması gereken bir yer

  • Berkan Ç**** 3 hafta önce

    Köftesi ve patates yağı tazeydi. Sosları aşırı güzeldi hamburgeri bile bandım. Park yeride kolay bulunuyor memnun ayrıldık tekrar görüşmek üzere

  • kasa p**** 3 hafta önce

    Hamburgeri Lezzetliydi espresso içinde hakan bey e teşekkürler

  • elif s**** 3 hafta önce

    İlk kez denedik ve gerçekten memnun kaldık. Burgerin eti lezzetli ve sulu, patatesler de sıcacıktı. Mekan temiz, çalışanlar ilgiliydi. Ataşehir’de burger yemek isteyenlere tavsiye ederim.